Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1950/60 tal, bemålad plåt, 4-delad, höjd 187, 30x122 cm
Slitage skador, senare bemålat
175751
2013-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här