Klädskåp plåt

Klädskåp plåt
Klädskåp plåt
Klädskåp plåt
Klädskåp plåt
Klädskåp plåt
Klädskåp plåt
Klädskåp plåt
Klädskåp plåt
Klädskåp plåt
Klädskåp plåt

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1950/60 tal, bemålad plåt, 4-delad, höjd 187, 30x122 cm

Slitage skador, senare bemålat

175751

2013-03-21