Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1800-tal, furu, höjd ca 210, bredd 126 , djup 36/55 cm
Skador
175752
2013-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här