Skåp i furu

Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu
Skåp i furu

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, furu, höjd ca 210, bredd 126 , djup 36/55 cm

Skador

175752

2013-03-26