Affisch SAL

Affisch SAL
Affisch SAL

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

RITTMARK, Åke (1910-88), affisch Svenska Amerika Linien, 1930-tal, 75x60 cm

Smärre skador, ej examinerad utanför ram

175753

2013-03-23