Snusflaska Kina signerad

Snusflaska Kina signerad
Snusflaska Kina signerad
Snusflaska Kina signerad
Snusflaska Kina signerad
Snusflaska Kina signerad
Snusflaska Kina signerad

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNUSFLASKA, med originalpropp, emalj på koppar, Kina, 1900-tal, signerad, dekor med drake och fenixfågel, höjd 7,5 cm

175764

2013-03-21