Sigill i soapstone

Sigill i soapstone
Sigill i soapstone
Sigill i soapstone
Sigill i soapstone
Sigill i soapstone
Sigill i soapstone

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGILL, 3 st, soapstone, Kina, 18/1900-tal, höjd 2,5-4,5 cm

Obetydliga nagg

175773

2013-03-21