Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOTBOLLSSPEL, på ben, "Fussball-match", 1950-tal, Omfors fabriker Malmö, bredd 55 cm, längd 96 cm
Slitage, 1 målvakt saknas
175783
2013-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här