Fotbollsspel 1950-tal

Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal
Fotbollsspel 1950-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTBOLLSSPEL, på ben, "Fussball-match", 1950-tal, Omfors fabriker Malmö, bredd 55 cm, längd 96 cm

Slitage, 1 målvakt saknas

175783

2013-03-21