Vas Elis Bergh

Vas Elis Bergh
Vas Elis Bergh
Vas Elis Bergh
Vas Elis Bergh

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS med hänklar, Elis Bergh, Kosta 1930-tal, blå glasmassa, slipad dekor av ovaler, signerad B. 137, höjd 30 cm

175787

2013-03-27