Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
KARMSTOLAR, 6 st, "Sem", Flexform, valnöt och rotting
PROVENIENS: Oaxen Krog
Smärre skador
175794
2013-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här