Karmstolar Flexform

Karmstolar Flexform
Karmstolar Flexform
Karmstolar Flexform
Karmstolar Flexform
Karmstolar Flexform
Karmstolar Flexform

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, "Sem", Flexform, valnöt och rotting
PROVENIENS: Oaxen Krog

Smärre skador

175794

2013-03-25