Solveig Pripp Samtal

Solveig Pripp Samtal
Solveig Pripp Samtal
Solveig Pripp Samtal
Solveig Pripp Samtal
Solveig Pripp Samtal
Solveig Pripp Samtal
Solveig Pripp Samtal
Solveig Pripp Samtal
Solveig Pripp Samtal
Solveig Pripp Samtal

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

PRIPP, Solveig (samtida): "Samtal", signerad och daterad Solveig Pripp -93, skulptur, stål, höjd 35 cm

175807

2013-03-21