Månbord 1 par

Månbord 1 par
Månbord 1 par
Månbord 1 par
Månbord 1 par
Månbord 1 par
Månbord 1 par
Månbord 1 par
Månbord 1 par
Månbord 1 par
Månbord 1 par

Klubbat för:

4 000 SEK

2 500 SEK

MÅNBORD, 1 par, 1800-talets slut, betsad furu, hjultrissor, höjd 73, 118x58 cm vardera

Fläckar, smärre ytskador, listdelar saknas

175809

2013-03-26