Klubbat för:
4 000 SEK
2 500 SEK
MÅNBORD, 1 par, 1800-talets slut, betsad furu, hjultrissor, höjd 73, 118x58 cm vardera
Fläckar, smärre ytskador, listdelar saknas
175809
2013-03-26