Skrivbord England
2013-03-26
175815
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, England, 1900-tal, skinnklädd skiva, mahogny, lösa hurtsar, höjd 77, 137x68 cm
Nyckel saknas, slitage, listdelar saknas