Piedestal med urna Rörstrand

Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand
Piedestal med urna Rörstrand

Klubbat för:

7 200 SEK

10 000 SEK

PIEDESTAL med urna, Rörstrand, omkring 1900, märkt Rörstrand, piedestalens höjd 119, urnans höjd 60 cm

Missfärgningar, nagg, sprickor, lagningar

175818

2013-03-27