Klubbat för:
7 200 SEK
10 000 SEK
PIEDESTAL med urna, Rörstrand, omkring 1900, märkt Rörstrand, piedestalens höjd 119, urnans höjd 60 cm
Missfärgningar, nagg, sprickor, lagningar
175818
2013-03-27