Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AFFISCH, Anchor Line, 1900-talets första del, tryckt av Joseph P. Knapp, Lith. New York, 69x49 cm
Smärre skador, ej examinerad utanför ram
175837
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här