Affisch Anchor Line

Affisch Anchor Line
Affisch Anchor Line

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AFFISCH, Anchor Line, 1900-talets första del, tryckt av Joseph P. Knapp, Lith. New York, 69x49 cm

Smärre skador, ej examinerad utanför ram

175837

2013-03-23