Eriksbergs slott av L Grandin

Eriksbergs slott av L Grandin
Eriksbergs slott av L Grandin
Eriksbergs slott av L Grandin
Eriksbergs slott av L Grandin

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRANDIN, Lars, Eriksbergs Slott, signerad Lars Grandin 1996, olja på duk, 57x71 cm

175854

2013-03-28