Vas slipat glas

Vas slipat glas
Vas slipat glas
Vas slipat glas
Vas slipat glas
Vas slipat glas
Vas slipat glas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, slipat glas, 1900-talets första hälft, höjd 46 cm

Mindre kantnagg

175855

2013-03-22