Hume Nisbet oljemålning

Hume Nisbet oljemålning
Hume Nisbet oljemålning
Hume Nisbet oljemålning
Hume Nisbet oljemålning
Hume Nisbet oljemålning
Hume Nisbet oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NISBET, Herkis Hume (1849-1923): "The Cornfield" signerad och daterad Hume Nisbet, olja på duk, 24x34 cm.

Dukskada, krackelringar

175865

2013-03-22