Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AFFISCHER, 2 st, Hamburg-American Line, North German Lloyd, omkring 1920-tal, en signerad Goesle i trycket, 52,5x40 cm vardera
En med skador, ej examinerade utanför ram
175873
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här