2 affischer Hamburg-American Line

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AFFISCHER, 2 st, Hamburg-American Line, North German Lloyd, omkring 1920-tal, en signerad Goesle i trycket, 52,5x40 cm vardera

En med skador, ej examinerade utanför ram

175873

2013-03-23