Bordsur i empire

Bordsur i empire
Bordsur i empire
Bordsur i empire
Bordsur i empire
Bordsur i empire
Bordsur i empire
Bordsur i empire
Bordsur i empire

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, empire, troligen, Frankrike, omkring 1800, sten o förgylld brons, höjd 35 cm, pendel och nyckel finns

Skador, emaljsprickor

175897

2013-03-22