Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSUR, empire, troligen, Frankrike, omkring 1800, sten o förgylld brons, höjd 35 cm, pendel och nyckel finns
Skador, emaljsprickor
175897
2013-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här