Skärpspännen skospännen

Skärpspännen skospännen
Skärpspännen skospännen
Skärpspännen skospännen
Skärpspännen skospännen
Skärpspännen skospännen
Skärpspännen skospännen
Skärpspännen skospännen
Skärpspännen skospännen

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÄRPSPÄNNEN, 1 par, SKOSPÄNNEN, 4 st., (2 omgjorda till broscher), BROSCHER, HÄNGE, mm, delvis silver och 1800-tal

Skador, omarbetat

175899

2013-03-21