Elis Ryberg stockholmsmotiv

Elis Ryberg stockholmsmotiv
Elis Ryberg stockholmsmotiv
Elis Ryberg stockholmsmotiv
Elis Ryberg stockholmsmotiv

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RYBERG, Elis (född 1919): "Utsikt mot Fåfängan", färglitografi, signerad Elis Ryberg, HC, 51x63 cm

175914

2013-03-27