Pospisil oljemålning

Pospisil oljemålning
Pospisil oljemålning
Pospisil oljemålning
Pospisil oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

POSPISIL, Jan Bohumil (1898-1968): Kustmotiv, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, 38x55 cm

175918

2013-03-27