Manusktipt Tibet

Manusktipt Tibet
Manusktipt Tibet
Manusktipt Tibet
Manusktipt Tibet
Manusktipt Tibet
Manusktipt Tibet
Manusktipt Tibet
Manusktipt Tibet
Manusktipt Tibet
Manusktipt Tibet

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MANUSKRIPT, Tibet, 1900-talets första hälft, 12 blad med text och blandteknik, 2 pärmar med invändigt målad dekor samt utvändig reliefdekor i silver, ca 12x38 cm

Slitage, fläckar

175931

2013-03-22