Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld, höjd ca 63 cm
Pendel saknas, lösa delar
175965
2013-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här