Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld, höjd ca 63 cm

Pendel saknas, lösa delar

175965

2013-03-22