Klockskåp Ur

Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur
Klockskåp Ur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLOCKSKÅP, för fickur, 1800-talets första hälft, höjd 33, 31x9 cm, bemålat, UR, till golvur, 1700-tal, höjd 30 cm

Uret ej komplett

175970

2013-03-22