Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLOCKSKÅP, för fickur, 1800-talets första hälft, höjd 33, 31x9 cm, bemålat, UR, till golvur, 1700-tal, höjd 30 cm
Uret ej komplett
175970
2013-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här