Primus Mortimer Pettersson akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): Fartyg, signerad PMP, akvarell, 31,5X31,5 cm

175978

2013-03-27