Slas litografi

Slas litografi
Slas litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Vegete, signerad , färglitografi, 112/150, 40x50 cm

175979

2013-03-27