Leopold Fare litografi

Leopold Fare litografi
Leopold Fare litografi
Leopold Fare litografi
Leopold Fare litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FARE, Leopold (1926-1996): Landskap, signerad, färglitografi, vardera 60x78 cm

Glasskada

175983

2013-03-27