Affisch ABA
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BECKMAN, Anders (1907-67), affisch A-B Aerotransport "Flyg Över Stockholm", 1930, signerad i trycket, tryckt hos J. Olséns Litogr. Anst. Stockholm, 99x68 cm
Smärre skador och fläckar, ej examinerad utanför ram
175987
2013-03-23