Affisch ABA

Affisch ABA
Affisch ABA

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BECKMAN, Anders (1907-67), affisch A-B Aerotransport "Flyg Över Stockholm", 1930, signerad i trycket, tryckt hos J. Olséns Litogr. Anst. Stockholm, 99x68 cm

Smärre skador och fläckar, ej examinerad utanför ram

175987

2013-03-23