Kunisada japanskt träsnitt
Valmis
2013-03-27
175995
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KUNISADA III, Japan (1786 -1864): Skådespelare, träsnitt, signerad Toyokuni ga, 36x25 cm, oramad
Insektsskador, marginalskador