Kuniyoshi japanskt träsnitt

Kuniyoshi japanskt träsnitt
Kuniyoshi japanskt träsnitt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNIYOSHI (1797-1861): Skådespelare, signerad Ichiyusai Kunioshi ga, träsnitt i 36,5,x24,5 cm

Marginalskador

175997

2013-03-27