Sjöskumspipa 17/1800-tal

Sjöskumspipa 17/1800-tal
Sjöskumspipa 17/1800-tal
Sjöskumspipa 17/1800-tal
Sjöskumspipa 17/1800-tal
Sjöskumspipa 17/1800-tal
Sjöskumspipa 17/1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SJÖSKUMSPIPHUVUD, silverfattningar, stämplad, sannolikt Tyskland, 17/1800-tal, längd 27 cm

Skador och sprickor

176000

2013-03-29