Chagall signerad affisch

Chagall signerad affisch
Chagall signerad affisch
Chagall signerad affisch
Chagall signerad affisch

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CHAGALL, Marc efter (1887-1995): "Le Verger", färglitografisk affisch, 1973, signerad och numrerad Marc Chagall 32/75, utförd av Charles Sorlier, tryckt av Mourlot, Paris, LITTERATUR, Charles Sorlier (CS) 44. Sorlier, Chagall Les Affiches 134

Gulnad

176003

2013-03-27