Chagall signerad affisch
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CHAGALL, Marc efter (1887-1995): "Le Verger", färglitografisk affisch, 1973, signerad och numrerad Marc Chagall 32/75, utförd av Charles Sorlier, tryckt av Mourlot, Paris, LITTERATUR, Charles Sorlier (CS) 44. Sorlier, Chagall Les Affiches 134
Gulnad
176003
2013-03-27