Hubert Lundquist oljemålning

Hubert Lundquist oljemålning
Hubert Lundquist oljemålning
Hubert Lundquist oljemålning
Hubert Lundquist oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

LUNDQUIST, Hubert (född 1927): Komposition, signerad Hubert Lundquist -75, olja på duk, 130x111 cm

176005

2013-03-22