Signerad affisch av Jim Dine

Signerad affisch av Jim Dine
Signerad affisch av Jim Dine

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AFFISCH, "Jim Dine in der Glyptohtek" (München), signerad Jim Dine, 85x59 cm

Smärre hanteringsskador

176010

2013-03-22