Stol Liberia

Stol Liberia
Stol Liberia
Stol Liberia
Stol Liberia
Stol Liberia
Stol Liberia
Stol Liberia
Stol Liberia
Stol Liberia
Stol Liberia
Stol Liberia
Stol Liberia

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, Liberia, betsat trä, skuren dekor
Proveniens: Inköpt i Liberia på 1960-talet

176034

2013-03-27