Piedestal sten
2013-03-30
176065
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTAL, sten, 1900-tal, dekor av akantusslingor, höjd 83, 27x27 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Ett hörn med lagning, nagg