Michaux

Michaux
Michaux
Michaux
Michaux

Klubbat för:

8 000 SEK

5 000 SEK

MICHAUX, Henri (1899-1984): Utan titel, 1967, signerad H Michaux, 28/40, litografi, 24x16, bladstorlek 45x32,5 cm, tryckt av Jean Pons, Paris, utgiven av Le Point Cardinal, Paris, litteratur: Mason 66, Gheerbrandt L 26.

176066

2013-04-22