Michaux
Klubbat för:
8 000 SEK
5 000 SEK
MICHAUX, Henri (1899-1984): Utan titel, 1967, signerad H Michaux, 28/40, litografi, 24x16, bladstorlek 45x32,5 cm, tryckt av Jean Pons, Paris, utgiven av Le Point Cardinal, Paris, litteratur: Mason 66, Gheerbrandt L 26.
176066
2013-04-22