Kaffeservisdelar bl a Karlskrona

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFESERVIS, porslin, Karlskrona, bestående av, kaffe- och gräddkanna, sockerskål, 10 kaffekoppar, KAFFESERVISDELAR, porslin, 2 modeller, dekor av blommor
PROVENIENS: Häringe Slott

Udda fat medföljer, spickor nagg

176075

2013-03-30