Fästmansoffa 1800-tal

Fästmansoffa 1800-tal
Fästmansoffa 1800-tal
Fästmansoffa 1800-tal
Fästmansoffa 1800-tal
Fästmansoffa 1800-tal
Fästmansoffa 1800-tal
Fästmansoffa 1800-tal
Fästmansoffa 1800-tal
Fästmansoffa 1800-tal
Fästmansoffa 1800-tal
Fästmansoffa 1800-tal
Fästmansoffa 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÄSTMANSOFFA, 1800-tal, rokokostil, förgylld, klädsel med dekor av figurscener, längd 120 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Fläckar

176077

2013-03-30