Olle Kåks oljemålning

Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning
Olle Kåks oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KÅKS, Olle (1941-2003): Komposition, signerad och daterad Kåks-78, olja på pannå, 120x30,5 cm

Kantslitage, påbättrad

176081

2013-03-28