Albert Contreras olja

Albert Contreras olja
Albert Contreras olja
Albert Contreras olja
Albert Contreras olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CONTRERAS, Albert (född 1933): No 89, signerad och daterad Contreras 1968, olja på duk, 45x45 cm

176084

2013-03-28