Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PIEDESTAL, onyx, dekor av förgylld brons, 1900-tal, Louis XVI-stil, höjd 124, 31x31 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
Smärre nagg, spricka, skiva med spår av dubbelhäftande tejp
176085
2013-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här