Piedestal Louis XVI-stil

Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil
Piedestal Louis XVI-stil

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIEDESTAL, onyx, dekor av förgylld brons, 1900-tal, Louis XVI-stil, höjd 124, 31x31 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

Smärre nagg, spricka, skiva med spår av dubbelhäftande tejp

176085

2013-03-30