Klubbat för:
13 500 SEK
2 000 SEK
PARAPLYSTÄLL, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille vertefärger av figurscener, höjd 59 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
176107
2013-03-30