Paraplyställ Kina

Paraplyställ Kina
Paraplyställ Kina
Paraplyställ Kina
Paraplyställ Kina
Paraplyställ Kina
Paraplyställ Kina

Klubbat för:

13 500 SEK

2 000 SEK

PARAPLYSTÄLL, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille vertefärger av figurscener, höjd 59 cm
PROVENIENS: Häringe Slott

176107

2013-03-30