Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, 1960-tal, Gunni Omann för Omann Jun, Danmark, teak, etikettmärkt Omann Jun A/S model nr 76, nyckel medföljer, 156x79, höjd 72 cm
Smärre slitage
176109
2013-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här