Omann Jun skrivbord

Omann Jun skrivbord
Omann Jun skrivbord
Omann Jun skrivbord
Omann Jun skrivbord
Omann Jun skrivbord
Omann Jun skrivbord

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

SKRIVBORD, 1960-tal, Gunni Omann för Omann Jun, Danmark, teak, etikettmärkt Omann Jun A/S model nr 76, nyckel medföljer, 156x79, höjd 72 cm

Smärre slitage

176109

2013-04-03