Taklampa
2013-03-22
176133
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1930/40-tal, med fem glaskupor i marmorerad dekor, höjd ca 60 cm
Glas med nagg