Taklampa

Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1930/40-tal, med fem glaskupor i marmorerad dekor, höjd ca 60 cm

Glas med nagg

176133

2013-03-22